×

Technická podpora je pre zákazníkov s abonentnou službou GstarCAD Subscription AutoRenewal 365 poskytovaná zadarmo, pre zákazníkov bez abonentnej služby je bezplatná počas prvých 90 dní od zakúpenia novej licencie, resp. 30 dní od zakúpenia upgradu.

Vážení zákazníci,

v termíne od 23.12.2020 do 10.01.2021 budeme fungovať v obmedzenom režime. V prípade, že nás nezastihnete telefonicky, nás prosím kontaktujte e-mailom alebo využite kontaktný formulár, prípadne formulár technickej podpory. Ďakujeme za pochopenie.

Želáme Vám príjemné sviatky a úspešný nový rok.

— Tím GS SOFT

OnLine technická podpora

PON - PIA / 08:00 - 16:00

SPUSTIŤ

Technická podpora

PON - PIA / 08:00 - 16:00

ŽIADOSŤ O TECHNICKÚ PODPORU

Kontaktujte nás

Slovenská republika: +421 2 2027 5562

KONTAKTNÝ FORMULÁR

GstarCAD Architecture

DWG kompatibilný 2D/3D CAD
pre stavebných inžinierov a architektov

Pracujete v školstve? Študujete? GstarCAD Academic License

Pre efektívnosť stavebných inžinierov a architektov

GstarCAD Architecture uses associative and parametric building components to create construction plan drawings based on custom object technologies. 2D drawings and 3D models are generated synchronously to satisfy not only the demand of construction drawing but also the 3D visualization of building.

Built-in architectural custom objects are for creating architectural and construction drawings through comprehensive designing, library tools and 3D visualization.

Innovative Function

GstarCAD Architecture provides a whole set of professional and innovative functions for construction drawing, e.g. Wall linkage, Bay-window, Object statistics management, Dimension and Coordinate.

Intelligent Operation

GstarCAD Architecture can improve work efficiency. By using custom object technologies, display relation between different objects is processed correctly and automatically without any additional edit.

My Cloud

GstarCAD Architecture drawings can be opened and handled from DWG FastView via My Cloud, which allows accessing and sharing drawings by different hardware devices anytime and anywhere.

Architecture Objects

The software provides different styles of walls, doors, windows, stairs, columns, roof and other objects. You can create them or edit their properties easily by dialog box or in property palettes.

3D Model

With custom object technologies, all building components drawn on architectural plan are able to be displayed in 3D model synchronously. It realizes the true integration of 2D and 3D in the design process.

Dimension & Symbol

User can quickly and easily complete dimensioning of wall, door, window, stair, etc. It is also very convenient to insert symbols to drawing as needed, such as arrow symbols, elevation symbols and so on.

Funkcionalita

Create wall, window and door

Create batch of walls from axis grid and insert doors/windows along the walls.

Edit columns, beams and plates

Create and edit columns, beams and plates with specified tools.

Add roof

Provide a variety of rooftop shapes.

Create stairs

Easy and quick to create different types of stairs with handrail.

Section and elevation

Automatically generate 3D building model from plan drawings and elevation and section drawings following specified section lines.

Drawing library management

Drawing library is categorized according to types like furniture, landscape, toilet wares. With library management functions it is quick to sort out specific block and insert into drawing.

Draw architectural plan and see 3D model

With custom object technologies, all building components drawn on architectural plan are able to be displayed in 3D model synchronously. It realizes the true integration of 2D and 3D in the design process.

Folding menu

Folding menu of GstarCAD Architecture helps to quickly locate and call commands.

Right click menu on the screen

Convenient to call common used functions by right clicking on screen.

Customization

GstarCAD Architecture supports customizable menus, toolbars, shortcut keys, layer standards, text styles, callout styles, etc.

Door, window and wall tagging

Provide special dimensional annotation functions for door, window, wall and ladder.

One-button window list creation

Automatically counts the number of doors and windows and insert result list form into the drawing.

Room area

The function of counting room area is widely used in the calculation and approval of residential and public buildings.

Symbol annotation of elevation and indexes

Elevation dimension is applied to site-plan, floor plan, elevation and section as well as the index symbols, visual symbols, compass and cloud line annotation.

GstarCAD Architecture

Je to jednoduché. Stiahnite si bezplatnú 30-dňovú verziu a program si najprv vyskúšajte. Následne si pri objednávke trvalej licencie môžete zvoliť aj formu budúcich aktualizácií a prístupu k technickej podpore.

1.575 €   / licencia

ZVÁŽTE UŽ TERAZ

Ušetrite na aktualizáciách a čerpaní technickej podpory s doplnkovou abonentnou službou k trvalej licencii

GstarCAD Architecture
Subscription AutoRenewal 365
Na prvý rok zadarmo.  |  0 €  395 €

Prehliadajte, tlačte, zdieľajte. Buďte mobilní. Kedykoľvek a kdekoľvek.

GstarCAD DWG FastView

Bezplatný prehliadač CAD súborov DWG, DXF, DWS pre mobilné zariadenia typu tablet či smartfón s operačným systémom Android alebo Apple iOS, ako aj pre počítače s Windows, príp. ako doplnok internetového prehliadača (bez nutnosti inštalácie).

Fill out my online form.

Prečo objednať program s abonentnou službou Subscription AutoRenewal 365

Ak si objednáte program spolu s abonentnou službou Subscription, získate prístup k upgradom a updatom softvéru. Opravy, vylepšenia ako aj nové funkcie budete mať dostupné ihneď po uvedení. Navyše, ak vyjde nová verzia AutoCADu DWG, s abonentnou službou máte istotu, že budete kompatibilný s kolegami a partnermi.

Ak si objednáte program spolu s abonentnou službou Subscription, získate bezplatnú Online technickú podporu pre lepšie zvládnutie „nepohody“ v súvislosti s neželanými udalosťami pri používaním softvéru. Môžete si dohodnúť bezplatnú telefonickú, chatovú či e-mailovú konzultáciu, ako aj asistenciu prostredníctvom vzdialenej plochy. Nemusíte nikam cestovať ani vy, rovnako ako ani pracovník našej technickej podpory.

Ak si objednáte program spolu s abonentnou službou Subscription, získate Online sériové číslo, ktoré vám umožní licenciu flexibilne prenášať (aktivovať a / alebo deaktivovať) z jedného počítača na iný. Budete tak môcť používať program kdekoľvek, nielen v kancelárii, ale aj doma či na cestách.

S abonentnou službou Subscription získate aktualizácie programu, technickú podporu či väčšinu ďalších služieb získate bez dodatočného spoplatnenia. Na rozdiel od vás, si užívatelia bez abonentnej služby budú musieť, upgrady kupovať za ceny, ktoré sú násobne vyššie, než je jeden paušálny ročný poplatok za službu. Užívatelia bez abonentnej služby si taktiež budú musieť hradiť technickú podporu už po 90-tich dňoch od zakúpenia licencie, resp. po 30-tich dňoch od zakúpenia komerčného upgradu. Navyše, ak si objednáte program spolu so službou, získate ju na prvý rok úplne zadarmo (100% zľava).

Ak si objednáte program spolu s abonentnou službou Subscription, získate prístup k inštalačným súborom a aktivácii aj starších, predchádzajúcich verzií softvéru (až po ver. 2012).

Pretože abonentná služba Subscription AutoRenewal 365 je na prvý rok zadarmo a v ďalších rokoch je výška poplatku za zlomok cien oproti cenám komerčných upgradov, krivka kumulatívnych nákladov sa v porovnaní komerčnými upgradami križuje až v piatom roku. Ak ste si istý, že nebudete potrebovať aktualizácie programu a dodatočné služby skôr, stačí ak si objednáte licenciu bez abonentnej služby a následne si objednáte upgrade raz za 5 - 6 rokov, príp. v dlhšom intervale. Ak ste si však istý, že bude potrebovať aktualizácie či dodatočné služby skôr, je z hľadiska nákladov výhodnejšie objednať si licenciu spolu s abonentnou službou Subscription.

Ak si objednáte program spolu s abonentnou službou Subscription a po čase zmeníte názor, môžete službu vypovedať v ktoromkoľvek roku, vždy však najneskôr 30 dní pred ďalším fakturačným obdobím. Ak službu ukončíte, budete mať právo používať program bez časového obmedzenie vo verzii, ktorú ste získali / získate v rámci služby ako poslednú.

Ak po čase opäť zmeníte názor, znovu máte na výber či si upgrade na aktuálnu verziu programu objednáte s abonentnou službou Subscription (na prvý rok zadarmo) alebo bez nej.

Ak si stále nie ste istý, objednajte si program spolu so službou Subscription. Získate tak nielen ďalších 11 mesiacov na „rozmyslenie“, ale aj 12 mesiacov služby zadarmo (na skúšku).

Službu Subscription AutoRenewal 365 nie je možné objednať samostatne. Ide o voliteľnú doplnkovú abonentnú službu k trvalej licencii (paušálne predplatné budúcich aktualizácií a technickej podpory), ktorá sa obnovuje každoročne automaticky, vždy k výročnému dňu, až do ukončenia / vypovedania služby. V prípade ukončenia služby má užívateľ právo používať licenciu bez časového obmedzenie vo verzii, ktorú získal v rámci služby ako poslednú. Službu je možné objednať len s novou licenciou, resp. s upgradom na najnovšiu verziu.

Viac o abonentnej službe Subscription AutoRenewal 365 (VOP).

TOP