×

Technická podpora je pre zákazníkov s abonentnou službou GstarCAD Subscription AutoRenewal 365 poskytovaná zadarmo, pre zákazníkov bez abonentnej služby je bezplatná počas prvých 90 dní od zakúpenia novej licencie, resp. 30 dní od zakúpenia upgradu.

Vážení zákazníci,

v termíne od 23.12.2020 do 10.01.2021 budeme fungovať v obmedzenom režime. V prípade, že nás nezastihnete telefonicky, nás prosím kontaktujte e-mailom alebo využite kontaktný formulár, prípadne formulár technickej podpory. Ďakujeme za pochopenie.

Želáme Vám príjemné sviatky a úspešný nový rok.

— Tím GS SOFT

OnLine technická podpora

PON - PIA / 08:00 - 16:00

SPUSTIŤ

Technická podpora

PON - PIA / 08:00 - 16:00

ŽIADOSŤ O TECHNICKÚ PODPORU

Kontaktujte nás

Slovenská republika: +421 2 2027 5562

KONTAKTNÝ FORMULÁR

INŠTALAČNÉ SÚBORY GSTARCAD + PROFESIJNÉ MODULY CADPROFI

(Architectural, Mechanical, Electrical, HVAC&Piping)

Bezplatná skúšobná verzia

Ak ide o Váš prvý kontakt s programom GstarCAD, poskytneme Vám bezplatnú kópiu softvéru a pridáme aj ďalšie informácie, ktoré by mohli byť pre Vás na začiatok užitočné.

Skúšali ste GstarCAD v minulosti? Ešte váhate? Radi Vás vidíme opäť!

Pokiaľ ste už v minulosti inštalovali GstarCAD na Váš počítač, je možné, že inštalácia novšej verzie bude vyžadovať aj dočasný kód pre predĺženie skúšobnej doby, ktorý Vám radi poskytneme.

GstarCAD UPGRADE

Aktualizácia programu

Ste už náš zákazník? Máte zakúpenú licenciu?

Ako komerčný užívateľ máte nárok na bezplatné sťahovanie opravných aktualizovaných vydaní (Update). So službou Subscription máte nárok aj na stiahnutie a aktiváciu najnovších verzií bez dodatočného spoplatnenia (FOC Upgrade).

Máte staršiu verziu bez služby Subscription a reinštalujete PC?

Ak službu Subscription nemáte, tu nájdete najnovšiu verziu, ktorú si môžete stiahnuť, vyskúšať a zvážiť prípadné zakúpenie komerčných aktualizácií (Upgrade). Ak chcete reinštalovať staršiu verziu a nemáte už záložnú kópiu inštalačných súborov, môžete požiadať o bezplatný prístup do archívu starších verzií.

TOP