×

Technická podpora je pre zákazníkov s abonentnou službou GstarCAD Subscription AutoRenewal 365 poskytovaná zadarmo, pre zákazníkov bez abonentnej služby je bezplatná počas prvých 90 dní od zakúpenia novej licencie, resp. 30 dní od zakúpenia upgradu.

Vážení zákazníci,

v termíne od 23.12.2020 do 10.01.2021 budeme fungovať v obmedzenom režime. V prípade, že nás nezastihnete telefonicky, nás prosím kontaktujte e-mailom alebo využite kontaktný formulár, prípadne formulár technickej podpory. Ďakujeme za pochopenie.

Želáme Vám príjemné sviatky a úspešný nový rok.

— Tím GS SOFT

OnLine technická podpora

PON - PIA / 08:00 - 16:00

SPUSTIŤ

Technická podpora

PON - PIA / 08:00 - 16:00

ŽIADOSŤ O TECHNICKÚ PODPORU

Kontaktujte nás

Slovenská republika: +421 2 2027 5562

KONTAKTNÝ FORMULÁR

BIMtech Tools

Katastrálne mapy priamo vo vašom výkrese
doplnok zadarmo pre GstarCAD

BIMTech Tools

Praktický doplnok, ktorý zefektívni vašu prácu.

Viac času na navrhovanie, menej času na klikanie. Hlavnými výhodami doplnku BIMTech Tools sú

  • Konštrukčné detaily
  • Sendvičové konštrukcie
  • Výpočet kondenzácie a priestup tepla
  • Generátor katastrálnych máp

Doplnok je k dispozícii úplne ZADARMO a je kompatibilný už s programom GstarCAD Standard

FUNKCIONALITA

Katastrálne mapy

Konec obkreslování výstupů z MARUSHKY. Pracujte vždy s aktuálními daty ČÚZK. Díky doplňku BIMTech Tools vložíte výřez katastrálního území přímo do vašeho projektu v podobě čar a textů.

Sendvičové konstrukce

Jedná se o souvrství složené ze stavebních materiálů s definovanou tloušťkou. V projekčních softwarech bývá skladba zvána sendvičovou konstrukcí a pod stejným názvem ji označujeme i projektantům. Vytváří sendvičovou konstrukci v projekčním softwaru, včetně materiálů a povrchů textury. Přiřazujeme i IFC parametry definované na sendviči, nebo vypočítané projektantem. Výpočty: Prostup tepla, systémové tepelné mosty, kondenzace par v konstrukci dle ČSN, dle EN, tloušťka potěru

Konštrukčné detaily

Jsou běžně distribuovaným projekčním podkladem pro projektanty. Spolupracujeme se serverem cad-detail.cz, který je největším poskytovatelem stavebních detailů v ČR. Jedním kliknutím umožňujeme projektantovi vložit požadovaný detail z databáze, bez složitého hledání správné sekce na stránkách.

Prehliadajte, tlačte, zdieľajte. Buďte mobilní. Kedykoľvek a kdekoľvek.

GstarCAD DWG FastView

Bezplatný prehliadač CAD súborov DWG, DXF, DWS pre mobilné zariadenia typu tablet či smartfón s operačným systémom Android alebo Apple iOS, ako aj pre počítače s Windows, príp. ako doplnok internetového prehliadača (bez nutnosti inštalácie).

TOP