×

Technická podpora je pre zákazníkov s abonentnou službou GstarCAD Subscription AutoRenewal 365 poskytovaná zadarmo, pre zákazníkov bez abonentnej služby je bezplatná počas prvých 90 dní od zakúpenia novej licencie, resp. 30 dní od zakúpenia upgradu.

Vážení zákazníci,

v termíne od 23.12.2020 do 10.01.2021 budeme fungovať v obmedzenom režime. V prípade, že nás nezastihnete telefonicky, nás prosím kontaktujte e-mailom alebo využite kontaktný formulár, prípadne formulár technickej podpory. Ďakujeme za pochopenie.

Želáme Vám príjemné sviatky a úspešný nový rok.

— Tím GS SOFT

OnLine technická podpora

PON - PIA / 08:00 - 16:00

SPUSTIŤ

Technická podpora

PON - PIA / 08:00 - 16:00

ŽIADOSŤ O TECHNICKÚ PODPORU

Kontaktujte nás

Slovenská republika: +421 2 2027 5562

KONTAKTNÝ FORMULÁR

My skenujeme.

Vy projektujete.

3D laserové skenovanie budov a iných objektov (nielen) v stavebníctve.

Služba pre architekta

Pre účely vyhotovenia dokumentácie aktuálneho stavu, zameriame skutočný stav reálnych objektov, a to ako interiéru, tak aj exteriéru. Zameranie realizujeme modernou metódou presného 3D laserového skenovania kombinovaného s panoramatickými fotografiami v HDR kvalite.

Výsledkom digitalizácie je mračno bodov (Point Cloud), ktorým "prenesieme" reálny objekt do počítača architekta (digitálny model).

Čo od nás dostanete

Ako architekt od nás dostanete bezplatný softvér s digitálnym modelom, ktorý slúži na meranie a ďalšie priestorové vyhodnocovanie bez nutnosti opakovaných výjazdov za účelom domerania chýbajúcich detailov.

Táto metóda zároveň eliminuje kognitívne skreslenie, ku ktorému môže dochádzať pri tradičnom zameraní, keď architekt nemusí byť priamo na mieste schopný postrehnúť, že napr. steny nie sú kolmé (obzvlášť pri starších budovách) a pri následnom skreslovaní jestvujúceho stavu v CAD programe namerané hodnoty zo stavby nemusia dávať zmysel.

Presnosť a komfort

Vysoká presnosť a hĺbka detailov naskenovaného objektu vám umožní pohybovať sa priestorom digitálneho modelu, akoby ste boli priamo na stavbe a odmeriavať vzdialenosti, uhly, plochy či priemery, a to všetko v pohodlí vašej kancelárie.

Aj keď skener nie je röntgen a naskenuje len to, čo môžete vidieť voľným okom, s digitálnym modelom získate celkový nadhľad a lepšiu predstavu o konštrukciách naprieč budovou, čo môže významne eliminovať potrebu fyzických sond do stavby.

Podklady pre CAD / BIM

Z digitálneho modelu budete môcť vytvárať rezy a pohľady, zarovnať ich a kalibrovať ako podklad pre hybridnú editáciu v 2D CAD programoch, ako napr. AutoCAD LT či GstarCAD Standard, alebo vám ich môžeme extrahovať ako vektorové entity vo formáte DWG ako doplnkovú súčasť zákazky.

Alternatívne vám môžeme digitálny model exportovať vo formáte (LGS, PTS, LAS, PTG, PTX, E57, RCP) pre príslušný 3D CAD / BIM program, ktorý používate na spracovanie mračna bodov.

Fill out my online form.
TOP