×

Technická podpora je pre zákazníkov s abonentnou službou GstarCAD Subscription AutoRenewal 365 poskytovaná zadarmo, pre zákazníkov bez abonentnej služby je bezplatná počas prvých 90 dní od zakúpenia novej licencie, resp. 30 dní od zakúpenia upgradu.

Vážení zákazníci,

v termíne od 23.12.2020 do 10.01.2021 budeme fungovať v obmedzenom režime. V prípade, že nás nezastihnete telefonicky, nás prosím kontaktujte e-mailom alebo využite kontaktný formulár, prípadne formulár technickej podpory. Ďakujeme za pochopenie.

Želáme Vám príjemné sviatky a úspešný nový rok.

— Tím GS SOFT

OnLine technická podpora

PON - PIA / 08:00 - 16:00

SPUSTIŤ

Technická podpora

PON - PIA / 08:00 - 16:00

ŽIADOSŤ O TECHNICKÚ PODPORU

Kontaktujte nás

Slovenská republika: +421 2 2027 5562

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Podpora vzdelávania

Bezplatné CAD licencie pre školy a študentov

Máte vo Vašich učebných plánoch výuku CAD?

Požiadajte o bezplatnú licenciu pre Vašu školu ešte dnes!
O bezplatnú licenciu programu GstarCAD (tzv. „študentská verzia“) môžu požiadať aj jednotliví študenti pre inštaláciu a aktiváciu na svojich domácich počítačoch či notebookoch.

Prečo GstarCAD?

V rámci šetrenia nákladov na tvorbu technickej dokumentácie prechádzajú spoločnosti pôsobiace v oblasti stavebníctva či výrobného priemyslu čoraz častejšie z programu AutoCAD na cenovo dostupnú alternatívu. Tento trend súvisí s ukončením predaja trvalých licencií AutoCADu v roku 2016. Od tejto doby je AutoCAD poskytovaný už len formou prenájmu, čo firmám neúmerne zvyšuje ich náklady.

Na druhej strane je program GstarCAD, ktorého sme výhradným distribútorom, plnohodnotnou alternatívou AutoCADu a to ako z pohľadu funkcionality, tak aj z pohľadu kompatibility (program pracuje priamo s výkresmi vo formáte AutoCADu DWG). GstarCAD je dnes racionálnou voľbou pre inžinierov a projektantov v praxi, a to vďaka svojej cenovej nenáročnosti a dostupnosti trvalých licencií. V tejto súvislosti poskytujeme stredným a vysokým školám s technickým zameraním program GstarCAD (tzv. „školská verzia“) bezplatne.

TOP