×

Technická podpora je pre zákazníkov s abonentnou službou GstarCAD Subscription AutoRenewal 365 poskytovaná zadarmo, pre zákazníkov bez abonentnej služby je bezplatná počas prvých 90 dní od zakúpenia novej licencie, resp. 30 dní od zakúpenia upgradu.

Vážení zákazníci,

v termíne od 23.12.2020 do 10.01.2021 budeme fungovať v obmedzenom režime. V prípade, že nás nezastihnete telefonicky, nás prosím kontaktujte e-mailom alebo využite kontaktný formulár, prípadne formulár technickej podpory. Ďakujeme za pochopenie.

Želáme Vám príjemné sviatky a úspešný nový rok.

— Tím GS SOFT

OnLine technická podpora

PON - PIA / 08:00 - 16:00

SPUSTIŤ

Technická podpora

PON - PIA / 08:00 - 16:00

ŽIADOSŤ O TECHNICKÚ PODPORU

Kontaktujte nás

Slovenská republika: +421 2 2027 5562

KONTAKTNÝ FORMULÁR

RailCAD nadstavba pre GstarCAD

specializovaná na návrh konstrukčního a geometrického uspořádání koleje a její prostorové polohy

RailCAD

RailCAD je programová nadstavba, specializovaná na návrh konstrukčního a geometrického uspořádání koleje a její prostorové polohy, včetně návrhu výhybkových konstrukcí a příčných řezů. RailCAD je integrován pod grafický editor a projektant využívá dále všechny výhody tohoto základního grafického editoru. V současné době je k dispozici verze 3.2 česká a slovenská.

Nadstavba je použitelná současně s jakoukoliv jinou uživatelskou úpravou a doplněním grafického editoru (Map, Civil apod.) S ohledem na spouštění pod grafickým editorem není závislý na operačním systému a neklade žádné zvláštní nároky na vybavení počítače.


Nadstavba je kompatibilná už s programom GstarCAD Standard

Nemáte ešte základný CAD?

Vyskúšajte GstarCAD

Otestujte RailCAD napr. na 30-dňovej skúšobnej verzii programu GstarCAD

Prehliadajte, tlačte, zdieľajte. Buďte mobilní. Kedykoľvek a kdekoľvek.

GstarCAD DWG FastView

Bezplatný prehliadač CAD súborov DWG, DXF, DWS pre mobilné zariadenia typu tablet či smartfón s operačným systémom Android alebo Apple iOS, ako aj pre počítače s Windows, príp. ako doplnok internetového prehliadača (bez nutnosti inštalácie).

TOP