×

Technická podpora je pre zákazníkov s abonentnou službou GstarCAD Subscription AutoRenewal 365 poskytovaná zadarmo, pre zákazníkov bez abonentnej služby je bezplatná počas prvých 90 dní od zakúpenia novej licencie, resp. 30 dní od zakúpenia upgradu.

Vážení zákazníci,

v termíne od 23.12.2020 do 10.01.2021 budeme fungovať v obmedzenom režime. V prípade, že nás nezastihnete telefonicky, nás prosím kontaktujte e-mailom alebo využite kontaktný formulár, prípadne formulár technickej podpory. Ďakujeme za pochopenie.

Želáme Vám príjemné sviatky a úspešný nový rok.

— Tím GS SOFT

OnLine technická podpora

PON - PIA / 08:00 - 16:00

SPUSTIŤ

Technická podpora

PON - PIA / 08:00 - 16:00

ŽIADOSŤ O TECHNICKÚ PODPORU

Kontaktujte nás

Slovenská republika: +421 2 2027 5562

KONTAKTNÝ FORMULÁR

DOWNLOAD

INŠTALÁCIA MODULOV CADPROFI
Stiahnite si a nainštalujte doplnkové profesijné moduly CADprofi a knižnice CP-Symbols (voliteľné)

PROBLÉMY S INŠTALÁCIOU?

Pri problémoch s inštaláciou sa najprv uistite, či sa veľkosť stiahnutého inštalačného súboru zhoduje s deklarovanou veľkosťou. Niekedy môže prísť počas sťahovania súborov ku krátkemu výpadku internetového spojenia (obzvlášť, ak máte u poskytovateľa internetu dynamicky prideľovanú IP adresu). Vtedy je potrebné inštalačný súbor stiahnuť ešte raz.

Najnovšie technológie ochrany (Smart Screen Filter systému Windows) môžu spôsobiť, že napriek pozitívnym kontrolám môžu byť inštalačné balíčky sťahované z internetu (EXE alebo ZIP) vyhodnotené ako súbory predstavujúce potenciálnu hrozbu a upozorňujú vás, že ak neviete identifikovať jeho poskytovateľa, mohli by ste takýmto súborom infikovať váš počítač.

Pri posudzovaní bezpečnosti súborov je jednou z metrík i to, ako často bol daný súbor stiahnutý inými užívateľmi (čím vyšší počet stiahnutí, tým nižšia pravdepodobnosť, že sa jedná o hrozbu), čo na jednej strane užívateľov internetu viac chráni, no na strane druhej poškodzuje produkty menších softvérových firiem (napr. GstarCAD) oproti veľkým software-housom (AutoCAD).

Aj keď garantujeme bezpečnosť u všetkých súborov stiahnutých z našej webovej lokality, NEODPORÚČAME REZIDENTNE VYPNÚŤ ktorýkoľvek z komponentov ochrany (Antivírus, Smart Screen Filter, Riadenie užívateľských účtov systému Windows a pod.), ale postupovať v inštalácii GstarCADu a / alebo modulov CADprofi ďalej, manuálnym odblokovaním.

Tieto garancie neposkytujeme pri použití tohoto postupu na sťahovanie iných súborov od iných poskytovateľov (z iných webových lokalít).

Filter-SmartScreen

Pri upozornení systému jednoducho kliknite na "Ďalšie informácie" a následne na tlačidlo "Aj tak spustiť".


V prípade, ak si nie ste istí, KONTAKTUJTE NÁS.

INFO

Majte, prosím na pamäti, že CADprofi je doplnkovou aplikáciou (nadstavbou) pre CAD, nie samotným CAD produktom. Vyžaduje používanie CAD-programu, ako napríklad:

AutoCAD, AutoCAD LT, GstarCAD Standard, GstarCAD Professional, 4M CAD, BricsCAD Pro, BricsCAD Platinum, ZWCAD Pro, ARES Commander, progeCAD Pro, IntelliCAD atď.

Nemáte základný CAD-program?

Stiahnite si bezplatnú skúšobnú verziu GstarCADu a testujte ho spolu s CADprofi 30 dní.

TOP