×

Technická podpora je pre zákazníkov s abonentnou službou GstarCAD Subscription AutoRenewal 365 poskytovaná zadarmo, pre zákazníkov bez abonentnej služby je bezplatná počas prvých 90 dní od zakúpenia novej licencie, resp. 30 dní od zakúpenia upgradu.

Vážení zákazníci,

v termíne od 23.12.2020 do 10.01.2021 budeme fungovať v obmedzenom režime. V prípade, že nás nezastihnete telefonicky, nás prosím kontaktujte e-mailom alebo využite kontaktný formulár, prípadne formulár technickej podpory. Ďakujeme za pochopenie.

Želáme Vám príjemné sviatky a úspešný nový rok.

— Tím GS SOFT

OnLine technická podpora

PON - PIA / 08:00 - 16:00

SPUSTIŤ

Technická podpora

PON - PIA / 08:00 - 16:00

ŽIADOSŤ O TECHNICKÚ PODPORU

Kontaktujte nás

Slovenská republika: +421 2 2027 5562

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Podpora pre samosprávy

Nie sme ľahostajní. Korona-kríza sa dotýka nás všetkých.

Ako môžeme pomôcť?

Nevieme ponúknuť ochranné a dezinfekčné prostriedky či finančné dary. Vieme však ponúknuť to, čomu sa bežne venujeme.

Dávame mestám a obciam CAD program zadarmo.

Výpadky z podielových daní, ktoré samosprávy v roku 2020 očakávali, ako aj neistota ďalšieho financovania ich činnosti, nás viedlo k tomu, že ani výhoda trvalej CAD licencie či prípadná akciová zľava nebola dostatočným podnetom na nákup.

Aj keď sa nejedná o typických CAD užívateľov, predstavitelia samospráv prichádzajú bežne do styku s technickými výkresmi, plánmi a mapami pri plánovaní a schvaľovaní výstavby či zabezpečovaní údržby obce.

Preto sme sa v GS SOFT rozhodli, že ak by mesto či obec nevyužili aktuálnu zľavu na trvalú licenciu, poskytneme im GstarCAD na jeden rok zadarmo. Navyše aj s bezplatným pluginom BIMtech Tools s prístupom do „online katastrálnej mapy“.

Podporili sme

TOP